شرکت تعاونی کارکنان کابل خودرو سبزوار

اخبار

 

آغاز به کارمتفاوت شرکت کابل خودرو

۱۳۹۹ شنبه ۲۳ فروردين ساعت ۱۲:۶

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی بن جعفر (علیه السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.

بیشتر بخوانید

دستاوردهای گروه مپنا در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران رونمایی می شود

۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۶ دي ساعت ۸:۳۹

بر اساس اطلاعات به دست آمده، گروه «مپنا» به عنوان یکی از بزرگترین فعالان اقتصادی و مهندسی در کشور پا به صنعت خودرو گذاشته و حال قرار است تا در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران حضور داشته باشد. چهارمین نمایشگاه خودروی تهران به مدت ۴ روز از ۲۴ تا ۲۷ بهمن ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود و حضور برخی شرکت ها از جمله گروه مپنا در آن قطعی شده است.

بیشتر بخوانید

خط تولید خودروی دنا

۱۳۹۸ سه شنبه ۲۶ آذر ساعت ۰:۲۰

کارخانه ایران خودرو در مرداد ماه سال۱۳۴۱ راه اندازی شد و با تولید مدل های مختلف پیکان فعالیت خود را آغاز کرد و امروز به عنوان بزرگترین صنعت خودرویی کشور مشغول فعالیت است.

بیشتر بخوانید

شروع سال کاری ۱۳۹۸ سال رونق تولید

۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر ساعت ۱۹:۱۵

سال کاری ۱۳۹۸ شرکت کابل خودرو سبزوار صبح روز هفدهم فروردین با حضور مدیرعامل ، مدیران و پرسنل پس از انجام قربانی و احوالپرسی با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز گردید. سپس مدیرعامل شرکت کابل خودرو سبزوار جناب آقای مهندس نعیمی نیا طی سخنانی ضمن تبریک سال نو و آرزوی سال خوب و خوش و با برکتی خدمت یکایک همکاران به نامگذاری سال ۱۳۹۸ توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به سال رونق تولید اشاره نموده و تلاش یکایک همکاران را جهت تحقق این شعار خواستار شدند.

بیشتر بخوانید